Támogatások

Közzététel dátuma: May 18, 2010 9:51:41 PM

Helyi civil szervezeteket, személyeket, önkormányzatokat, cégeket, illetve azok az Alapítvány céljaival egyező tevékenységét erőnkhöz mérten szívesen támogatunk aktív közreműködésünkkel, és/vagy anyagilag, illetve természetbeni juttatásokkal. Támogatási igényeket a kurátor e-mail címére küldött elektronikus levélben, vagy postai úton fogadunk. A levél tárgya "SF Alapítvány támogatás kérelem" legyen és szerepeljen benne a kívánt támogatás jellege, mértéke, célja és az általa elérni kívánt közérdekű eredmény. A Kurátor 30 napon belül dönt az igénylésről. Pozítív elbírálás esetén a kérelemről szóló határozata a honlapon való kihirdetéssel kerül közlésre az igénylővel. Amennyiben a döntés a honlap Döntéstár menüje alatt a kérelem beérkezésétől számított 30 napon belül nem jelenik meg úgy az elutasítást jelent. Az igénylés elutasításáról a Kurátor határozatot nem hoz. A Kurátor a dontéseit az igénylővel egyéb úton nem köteles közölni, a döntés hírdetmény útján való kihírdetésének figyelése és az ezzel összefüggő további kapcsolatfelvétel elsősorban az igénylő feladata.