TEszedd 2011-Önkéntesen a tiszta Magyarországért!

Közzététel dátuma: May 16, 2011 7:9:45 AM

A 2011. május 21-én lebonyolítandó nagyszabású hulladékgyűjtő akció helyi koordinátora a Gázló Egyesület.Kérünk minden környezetét óvni kívánó embert, hogy barátaival, családjával együtt a programon vegyen részt, mivel összefogásunk siker elengedhetetlen feltétele!Balatonszepezden Sándor Gyulánét, Kővágóőrsön Schmidt Lászlót, Balatonhenyében ifj. Szalai Istvánt, Monoszlón Simon Györgyöt, Zánkán Pálffyné Szabó Idát, Kékkúton Kardosné Csaba Gyöngyit, Szentbékkállán Sárvári Attilát, Mindszentkállán Fekete Imrét, Salföldön Somogyi Márkot, végül Révfülöpön Vókó Lászlót keresse a részleteket illetően. Az akcióra jelentkezni lehet az alapítvány e-mail címén is és mi továbbijuk a jelzést az illetékes szervezőnek.